dekoracje ścienne

Ozdoby ścienne
Pomysł na ścianę – dekoracje ścienne to bardzo dobry pomysł na urozmaicenie płaskiej powierzchni. Stosując naklejki ścienne, zdołamy „umieścić” do wnętrza meble jakie kompletnie nie zajmują przestrzeni, a tapety z efektem 3D do złudzenia będą przypominały tkaniny, regał z książkami albo trójwymiarową zabudowę.
Idea na ścianę: tapeta, nalepka, tapicerka czy skała?

Najpopularniejsza idea na ścianę to wciąż tapety. Duża rozpiętość wzorów: zaczynając od klasycznych flokowanych, przez nowoczesne połyskujące srebrem oraz złotem, do fototapet, wobec tego każdy ma okazję na wymyślenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Analogiczną popularnością charakteryzuje się cegła na ścianie Równie schludnie wyglądają zostawione w swojej oryginalnej formie jak pomalowane na biało albo szaro. http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz szybciej popularną ozdobą ścienną staje się tapicerka. Z podgłówków łóżek pikowana tapicerka pierw opanowała ścianę w sypialni za łóżkiem by aktualnie zacząć się pojawiać na ścianach salonów i w przedpokojach przy komfortowych siedziskach. Jako przeciwwaga do miękkiej i przytulnej tapicerki we wnętrzach pojawia się sztywna i surowa płyta OSB. Jednak we wnętrzach w typieklasycznym niepodzielnie przeważa sztukateria i boazeria sztukateryjna.