sofy i kanapy

Zdołałoby się zdawać, że ściany w sypialni nie wymagają upiększania, bo spędzamy tam czas prawie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w estetycznie zaaranżowanym wnętrzu przytulniej się usypia!
Bez względu na to, które warianty wykończenia ścian w pokoju sypialnym bierzemy pod uwagę, zawsze mamy na myśli ściane za posłaniem (za jego podgłówkiem). Czemu? Dlatego, że na ogół stawiamy łóżko w w takim punkcie, by wchodząc do pokoju widzieć je w pełni, a co się z tym wiąże – dekorujemy pokój tak, żeby dekoracje gromadziły się około niego – a całość była widoczna przez otwarte drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób udekorować ściany w sypialni?
Ściana w pokoju sypialnym pomalowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy i najszybsze podejście na ich wykończenie – jedynie w sytuacji oczywiście malujemy całą powierzchnię tym samym kolorem (albo nawet każdą ze ściany innym, natomiast bez podziałów w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie odcienie jest dobrze selekcjonować do sypialni? Jasne i stonowane, które|jakie będą sprzyjały odpoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim środowisku czujemy się dobrze, jest bowiem sprawą indywidualną więc nie powinniśmy w tej ulegać przymusom. Jeśli kochacie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli od zawsze myśleliście o czarnej ścianie za łóżkiem – również powinno się się tego trzymać. Jedynie w kwestii czerwonego odcienia radzilibyśmy stosowanie go z dystansem – wykazano, iż bycie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wzbudza agresję.